Hızlı Okuma

Okuma ve Anlama Hızınızı en az iki kat Artırın

Hızlı Okuma Kursu

Özel Metotlarımızdan ve Bilgisayar Programlarımızdan Yararlanın

Hızlı Okuma Eğitimi

YÖKS, KPSS ve ALES’te Ekstra Süre Kazanın

Dikkat ve Konsantrasyon Seviyenizi Yükseltin

Hızlı Okuma Kursları

Hızlı Okuma ile Okuma ve Anlama Hızı Değişimleri

Aşağıdaki grafiklerden Hızlı Okuma Kursuna katılan 3 öğrencimizin kurs esnasında ve sonrasında, okuma ve anlama hızında yaşadığı değişimleri inceleyebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu ile Okuma Hızındaki Değişimler

Diyar'ın Okuma Hızı Değişimleri

Hızlı okuma kursu'na başlamadan önce Diyar'a uyguladığımız hızlı okuma testinde Diyar, dakikada 178 kelime okuyabiliyordu. Hızlı okuma sonunda Diyar okuma hızını 2 kattan fazla artırarak dakikada 402 kelimeye çıkardı.

Hızlı Okuma

Duygu'nun Okuma Hızı Değişimleri

Hızlı okuma kursu'na başlamadan önce Duygu'ya uyguladığımız hızlı okuma testinde Duygu, dakikada 118 kelime okuyabiliyordu. Hızlı okuma sonunda Duygu okuma hızını 2 buçuk kattan fazla artırarak dakikada 302 kelimeye çıkardı.

Hızlı Okuma

Ebru'nun Okuma Hızı Değişimleri

Hızlı okuma kursu'na başlamadan önce Ebru'ya uyguladığımız hızlı okuma testinde Ebru, dakikada 120 kelime okuyabiliyordu. Hızlı okuma sonunda Ebru okuma hızını 2 kattan fazla artırarak dakikada 298 kelimeye çıkardı.

Hızlı Okuma

Hızlı Okuma Kursu ile Anlama Hızındaki Değişimler

Diyar'ın Anlama Hızı Değişimleri

Hızlı okuma kursu öncesi öğrencimiz Diyar'a uyguladığımız okuduğunu anlama testinde Diyar'ın, okuduklarının yüzde 40'ını anlayabildiği tespit edilmiştir. Hızlı okuma ve anlama egzersizleri ile okuma ve anlama hızını haftadan haftaya artıran Diyar'ın 8. hafta sonunda okuduğunu anlama oranı yüzde 100'e ulaştığı tespit edilmiştir.

Hızlı Okuma

Duygu'nun Anlama Hızı Değişimleri

Hızlı okuma kursu öncesi öğrencimiz Duygu'ya uyguladığımız okuduğunu anlama testinde Duygu'nun, okuduklarının yüzde 20'sini anlayabildiği tespit edilmiştir. Hızlı okuma ve anlama egzersizleri ile okuma ve anlama hızını haftadan haftaya artıran Duygu'nun 8. hafta sonunda okuduğunu anlama oranı yüzde 100'e ulaştığı tespit edilmiştir.

Hızlı Okuma

Ebru'nun Anlama Hızı Değişimleri

Hızlı okuma kursu öncesi öğrencimiz Ebru'ya uyguladığımız okuduğunu anlama testinde Ebru'nun, okuduklarının yüzde 20'sini anlayabildiği tespit edilmiştir. Hızlı okuma ve anlama egzersizleri ile okuma ve anlama hızını haftadan haftaya artıran Ebru'nun 8. hafta sonunda okuduğunu anlama oranı yüzde 100'e ulaştığı tespit edilmiştir.

Hızlı Okuma


Hızlı Okuma Kursları'miza katılan öğrencilerimizin katılımcı görüşlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu

İletişim

0 212 951 04 14

Bilgi İstek Formu

Püf Noktası

Kelimeleri Gruplayarak Okuma

Anlayarak hızlı okumanın püf noktası, kelimeleri 3 ve 4’lü parçalara ayırarak okumaktır. Kelimeleri gruplandırarak okumak, daha uzun süre hafızanızda tutmanıza yardımcı olur. Tek yapılması gereken bol pratik ile bu beceriyi pekiştirmektir.

Hızlı Okuma Eğitimlerimize Katılan Gruplar

 • Yöneticiler
 • Çalışanlar
 • Uzmanlar
 • Avukatlar
 • Eğitimciler
 • Üniversite Öğrencileri
 • Lise Öğrencileri
 • İlköğretim Öğrencileri
 • Kitap Okuyucuları
 • ALES Hazırlık Öğrencileri
 • YÖKS Hazırlık Öğrencileri
 • Lise Sınavları Hazırlık Öğrencileri