Hızlı Okuma

Okuma ve Anlama Hızınızı en az iki kat Artırın

Hızlı Okuma Kursu

Özel Metotlarımızdan ve Bilgisayar Programlarımızdan Yararlanın

Hızlı Okuma Eğitimi

YÖKS, KPSS ve ALES’te Ekstra Süre Kazanın

Dikkat ve Konsantrasyon Seviyenizi Yükseltin

Hızlı Okuma Kursları

Hızlı Okuma APK

İnsanın 1 dakikada okuyabileceği kelime sayısı ortalama 250-300 civarındadır. Okuma esnasında beyin bu kadar az kelimeyi herhangi bir performans harcamadan okuyabilir. Yani bu beyin için adeta çerezdir. Fakat insanlar bu durumun farkında değildir.

Hızlı okuma insanın kendi beyninin farkına varmasını sağlar. Kısa sürede çok daha fazla kelime okumak varken neden daha azını okuyalım ki. Hızlı okumaktan kastımızı sadece kelimeleri ardı ardına sıralamak değildir. Aynı zamanda anlayarak okumamız gerekir. Aksi takdirde okuduklarımızın bir anlamı kalmaz. Bunun için çeşitli hızlı okuma programları yapılmıştır.

Hızlı okuma programı indirerek bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Hızlı okuma mobil uygulaması indirmek de eğitim taleplerinize cevap verecektir. İndireceğiniz hızlı okuma uygulaması ile herhangi bir yerde kendinizi test edebilir, hızlı okuma egzersizleri yaparak okumanızı geliştirebilirsiniz.

Hızlı Okuma APK'larını buradan inceleyebilirsiniz.

Hızlı Okuma APK

Hızlı okuma uygulamaları küçük ama etkili programlardır. Zaman zaman güncelleme alan bu uygulamalar ile göz egzersizleri ve hafıza egzersizleri yapabilirsiniz. Programların en büyük özelliği kısa sürede etkili sonuçlar vermesidir. Program küçük bir ekrandan izlendiği için gözlerin görme gücünü, ayrıntıları seçme ve odaklanma gücünü de artırıyor. Bu bakımdan, görme hızında çok önemli artışlar yaşanıyor.

Hızlı okuma uygulamaları, sizin için giriş seviyesinde egzersizler içerir. Eğer kendinizi daha çok geliştirmek isterseniz hızlı okuma kurslarına kaydolmanız gerekir. Hızlı okuma kursları ile sadece hızlı okuma değil bilmediğiniz birçok yeteneğinizi de geliştirme fırsatı elde edersiniz.

Hızlı düşünme, farklı açılardan bakabilme, çabuk karar alma gibi birçok yeteneğiniz de farkında olmanda gelişecektir. Hızlı okuma kurslarının ücretleri de oldukça makul seviyelerdedir.

Hızlı Okuma İphone Uygulaması

Hızlı okuma iPhone iPad uygulaması, 11 farklı ülkede en iyi uygulama seçilmiştir. 25 ülkede en iyi 10 program arasına girmiştir. 2011 yılında 2011 App Store Rewind ödülü alan bu uygulama Almanya, Avusturya ve İsviçre’de yılın en iyi iPhone uygulaması seçilmiştir.

Türkçe, Almanca, Fransızca, Lehçe, Portekizce, Rusça, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca gibi dillerde kullanılabilen uygulamada son güncelleme 30 Aralık 2014 yılında yapılmıştır. 23,6 mb. yer kaplayan uygulama, HeKu IT GmbH tarafından geliştirilmiş olup İOS 7.0 ve üst sürümlerde kullanılabilir.

iPhone mağazasından indirebileceğiniz uygulamada 12 farklı alıştırma vardır. Hızlı okuma yeteneklerinizi geliştiren ve hafızada tutma kabiliyetinizi artıran bu uygulama sayesinde, evde işte her yerde cepten hızlı okuma egzersizleri yapabileceksiniz.

Dilerseniz bu uygulamayı Hızlı Okuma APK olarak da indirebilirsiniz.

Hızlı Okuma Android Uygulaması

Yukarıda detaylarını verdiğimiz uygulamanın aynısı hızlı okuma Android uygulaması olarak, Google Play mağazasından satın alınabilmektedir. Hızlı okuma Android uygulamasını indirmek için 7,99 lira ödeme yapmanız gerekiyor. Yapılan testlere göre bu uygulamayı indirenlerin hızlı okum oranları %143 artmıştır. Bu rakam gerçekten takdire şayan bir rakamdır. Üstelik bu program bu rakama 10 günde ulaştığını iddia ediyor. 10 gün için bu çok çok iyi bir rakam.

Bu sonuçlar Hızlı okuma Android uygulamasının başarısını gösteriyor. Hızlı Okuma APK olarak da internet üzerinden indirebilirsiniz. Program sayıların ve harflerin hızlı algılanması, algıda seçiciliğin artırılması, görme alanını genişletilmesi, göz kaslarının geliştirilmesi, harf ve sayıları çabuk seçebilme gibi birçok egzersizi içeriyor. Son derece faydalı bu hızlı okuma programını indirmek işinize yarayabilir.

Hızlı Okuma APK

Hızlı Okuma Windows Uygulaması

HeKu IT GmbH’nin yukarıda Android ve iOS için tanıttığımız hızlı okuma uygulaması Windows phone için de dizayn edilmiş durumda. Hızlı Okuma Windows Uygulaması ile hızlı okuma egzersizleri yapabilirsiniz.

Hızlı okuma Windows uygulaması ile kısa sürede kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu uygulamanın Windows platformu üzerindeki fiyatı da 4,99 lira olarak belirlenmiş. Burada dikkati çeken en önemli ayrıntı Windows uygulamasının diğerlerine nazaran çok küçük olmasıdır. Çünkü sadece 4MB yer kaplamaktadır.

Uygulamanın ihtiyaç duyduğu gereksinimler: Telefon kimliği, Veri hizmetleri, Web tarayıcı bileşeni, HD720P (720x1280), WVGA (480x800), WXGA (768x1280) olarak belirlenmiş.

Windows hızlı okuma uygulaması kullanıcı yorumlarına baktığımızda indirenlerin tamamının memnun olduğunu görüyoruz. Program İngilizce, Almanca, İspanyolca Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Rusça ve Türkçe dil desteği sunmakta. İnternet üzerinden bu programı Hızlı Okuma APK olarak da indirebilirsiniz.

Hızlı Okuma APK Uygulamalarının Faydaları

 • Hızlı okuma APK uygulamalarına her zaman her yerden ulaşabilirsiniz.
 • Hızlı okuma APK uygulamaları internetten ya da cepten indirilebilir.
 • Hızlı okuma Uygulamalarını evinizde işinizde ya da otobüste kullanabilirsiniz.
 • Her zaman cebinizde olması boş vakitlerinizi değerlendirmeniz anlamına gelir.
 • Hızlı okuma uygulaması 3 farklı platformda da bulunmaktadır (İOS, Android ve Windows)
 • Hızlı okuma uygulamaları10 gün içinde %143 oranında okuma hızınızı artırır
 • Hızlı okuma uygulaması ile görme alanınızı genişletirsiniz.
 • Hızlı okuma uygulaması ile hafıza teknikleri çalışabilir. Hafızanızı daha işlek hale getirebilirsiniz.
 • Hızlı okuma uygulamaları ile akıllı telefonunuzda oyun yerine daha faydalı işler için kullanmış olursunuz.
 • Hızlı okuma uygulamaları ile portatif şekilde egzersizlerinizi cebinizde taşımış olursunuz.
Hızlı Okuma Kursu

İletişim

0 212 951 04 14

Bilgi İstek Formu

Püf Noktası

Sınav Odaklı Hızlı Okuma

Test sınavlarına hazırlanan öğrenciler için Sınav Odaklı Hızlı Okuma Eğitimi ile sınavlara verimli bir şekilde hazırlanın. Sınav Odaklı Eğitim ile test soruları üzerinden hızlı okuma çalışması yapılır. Sınavlara bu şekilde hazırlanan öğrenci, sınav esnasında ve öncesinde ekstra zaman artırır.

Hızlı Okuma Eğitimlerimize Katılan Gruplar

 • Yöneticiler
 • Çalışanlar
 • Uzmanlar
 • Avukatlar
 • Eğitimciler
 • Üniversite Öğrencileri
 • Lise Öğrencileri
 • İlköğretim Öğrencileri
 • Kitap Okuyucuları
 • ALES Hazırlık Öğrencileri
 • YÖKS Hazırlık Öğrencileri
 • Lise Sınavları Hazırlık Öğrencileri